Zabezpečení domácnosti

Automatizace domácnosti

AUTOMATIZACE DOMÁCNOSTI - Zabezpečení domácnosti

Bezpečí pro Vaši domácnost i rodinu

Investice do chytrého bezdrátového alarmu vám dává pocit bezpečí a chrání vás před nepříjemnými překvapeními v podobě návratu do vykradeného domu nebo bytu, i když jste si jen odskočili nakoupit. Alarmy Somfy se snadno instalují a ještě snadněji ovládají – to díky aplikaci, kterou máte vždy po ruce ve svém chytrém telefonu.

Home alarm

Rozšiřitelný bezdrátový alarm

Home Alarm je ideální řešení pro ochranu domova za jakýchkoli okolností. Nezklame vás při pokusu o odstranění nebo zničení, při výpadku proudu ani při přerušení internetového připojení. S českou aplikací Somfy Protect máte navíc ovládání alarmu vždy na dosah ruky.

 

Chrání proti vniknutí

Alarmy Somfy chrání váš dům, ať jste kdekoli. Jakmile zaznamenají pokus o vniknutí do domu či bytu, spustí sirénu a pošlou upozornění na váš chytrý telefon. Díky tomu můžete okamžitě reagovat a i kdyby se zloději podařilo dostat se dovnitř, nechat jej chytit při činu.

Alarm ušitý na míru

Alarm Somfy můžete průběžně doplňovat příslušenstvím, které se postará o ještě lepší zabezpečení vaší domácnosti – například o detektor vibrací, kamery, venkovní sirénu, dálkové ovládání nebo detektory pohybu. A protože vám chceme ovládání alarmu co nejvíce usnadnit, automaticky se vypne, když přijdete domů, a připomene vám aktivaci, když vyrážíte ven.

 

V čem je tak chytrý

Například v tom, že dokáže rozpoznat vaše domácí mazlíčky. Ti mohou celý den běhat domem tam a zpět, aniž by alarm spustili. A když vypadne proud? Alarm se automaticky přepne na nový zdroj energie – svou vlastní integrovanou baterii.

 

Ovládejte alarm aplikací

Alarm můžete aktivovat i deaktivovat přímo ze svého telefonu. Vyrážíte ven? Aplikace Somfy Protect vás upozorní, abyste alarm nezapomněli zapnout.

KOMPLETNÍ ŘADA ALARMŮ SE SNADNOU INSTALACÍ

Somfy One

Ideální alarm do bytu | JEDNO ZAŘÍZENÍ PRO KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ

Somfy One je kompaktní bezdrátový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorem pohybu. Snadno jej nainstalujete díky intuitivní mobilní aplikaci a ještě snadněji poté ovládáte jeho funkce – například fyzickou záklopku kamery, která chrání vaše soukromí, když jste doma.

Somfy Home alarm

Spolehlivé zabezpečení rodinných domů

KOMPLETNĚ BEZDRÁTOVÉ ZABEZPEČENÍ VAŠEHO DOMU

Somfy Home Alarm je díky technologii IntelliTAG™ jediný alarm, který dokáže detekovat pokus o vniknutí do domu ještě před tím, než se zloději podaří – ať se snaží dostat dovnitř dveřmi nebo oknem. A když domů přicházíte vy, nemusíte se bát, že alarm omylem spustíte. Pozná vás a sám se vypne.

 

Pro maximální bezpečí můžete Somfy Home Alarm osadit příslušenstvím jako IntelliTAG™ detektory, deaktivačními prvky Keyfob, detektory vibrací nebo vnitřní sirénou.

Bezpečná domácnost začíná alarmem

Doplňte ho kamerami Somfy

Bezpečí uvnitř...

Vnitřní kamera Somfy se snadno instaluje a ještě snadněji ovládá s českou aplikací Somfy Protect. Navíc díky fyzické záklopce chrání vaše soukromí, když jste doma.

 

... i venku!

Venkovní kamera Somfy odolá rozmarům počasí a pomocí integrované sirény včas odradí nezvané návštěvníky.

Propojte alarm se systémem TaHoma®

Alarmy Somfy snadno napojíte na systém automatizace domácnosti Somfy TaHoma® a spárujete je například s garážovými vraty, alarmem, stíněním nebo osvětlením. Takto propojené prvky domácnosti dokáží simulovat vaši přítomnost a zvýšit šanci, že se zloděj vzdá dřív, než se vůbec pustí do díla.

 

TaHoma® je kompatibilní s více než 200 produkty Somfy i dalších známých značek, které se zaměřují na vybavení domácnosti pro zvýšení pohodlí a zlepšení zabezpečení.

Přejete si další informace?

Co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám? Rádi vám poradíme a pomůžeme. Jsme zde pro vás.

Mazel s.r.o.

OKNA | VRATA | ŽALUZIE

ROLETY | SÍTĚ | MARKÝZY

 

Hornoměstská 9, 594 01 Velké Meziříčí

IČO: 26957540

 

Vedená u rejstříkového soudu v Brně

Showroom

ždár nad Sázavou

Novoměstská 7,

Žďár nad Sázavou

tel. 608 878 882

 

Po-Čt: 8:00 - 17:00

Pá: 8:00 - 16:00

So:  dle domluvy

Showroom

Jihlava

Znojemská 4959/119,

Jihlava

tel. 608 878 882

 

Po, St, Čt, Pá: 10:00 - 15:30

Út: zavřeno

 © Copyright 2020, All rights reserved.

Created by JS Production