Zabezpečení domácnosti

Automatizace domácnosti

Zabezpečení domácnosti nikdy nebylo jednodušší

Chcete pro sebe a svůj domov maximální bezpečí. Vaše rodina a majetek bude v bezpečí.
Naše nabízené produkty Somfy pro zabezpečení domácnosti jsou mezi sebou plně kompatibilní.

Nabízíme moderní a bezdrátové alarmy

Máme pro Vás cenově dostupné alarmy které zachytí každý pohyb! Vaše domácí mazlíčky rozpoznají, takže nevyhlásí planý poplach. Chcete alarm a kameru v jednom? To nabízí právě Somfy ONE. Za pomocí zabudované záklopky je v naprostém bezpečí i vaše soukromí. Pohybová čidla a bezdrátové čidla na okna a dveře IntelliTAG™ nebo venkovní a vnitřní siréna pomohou chránit Vás domov. Přizpůsobitelný bezpečnostní systém Somfy Protect Home Alarm se Vám plně přizpůsobí. Připojte vše do systému TaHoma® switch a získejte od svého domova co nejvíce!

Kamery, které Vás hlídají

Chytré venkovní i interiérové kamery hlídají domov, ale i  soukromí. Pomocí chytré záklopky a venkovní kamery umí vymezit oblast sledování. Dokonalá volba je Somfy ONE, all-in-one řešení pro zabezpečení domácnosti, interiérová kamera s integrovanou sirénou. Dokáže rozpoznat domácí mazlíčky. Se systémem TaHoma® switch je možné propojit kompatibilní prvky díky kterým budete mít o své domácnosti neustálý přehled.

Chytrý přístup do domu

Pomocí videotelefonům a chytrému zámku Somfy Doorlock budete mít dokonalý přehled o Vašich návštěvách. Jednoduše zjistíte kdo u vás doma zvonil, třeba i v době, kdy jste nebyli doma. Otevřít můžete na dálku i nečekané návštěvě. K přístupu do domu již nebudete potřebovat mít klíče pořád u sebe! Připojením do chytré domácnosti budete mít celý svůj dům či byt doslova pod palcem.

Mějte domácnost ve svých rukou

Propojte pomocí automatizace domácnosti

TaHoma® switch

všechny kompatibilní produkty zabezpečení domácnosti, ovládání stínění, garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a topení. Užijete si více pohodlí a ještě významně uspoříte na energiích pomocí použití moderních technologií ve vašem domě. Kontaktujte nás a poradíme vám, jak na to.

Přejete si další informace?

Co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám? Rádi vám poradíme a pomůžeme. Jsme zde pro vás.

Mazel s.r.o.

OKNA | VRATA | ŽALUZIE

ROLETY | SÍTĚ | MARKÝZY

 

Hornoměstská 9, 594 01 Velké Meziříčí

IČO: 26957540

 

Vedená u rejstříkového soudu v Brně

Showroom

ždár nad Sázavou

Novoměstská 7,

Žďár nad Sázavou

tel. 608 878 882

 

Po - Pá:

09:00 - 12:00

13:00 - 16:00

Showroom

Jihlava

Znojemská 4959/119,

Jihlava

tel. 608 878 882

 

Po, St, Čt, Pá: 10:00 - 15:30

Út: zavřeno

 © Copyright 2020, All rights reserved.

Created by JS Production