kamery

Automatizace domácnosti

AUTOMATIZACE DOMÁCNOSTI - kamery

Pro domov pod kontrolou a život v bezpečí

Objevte kompletní řadu nenápadných bezdrátových kamer, které pomohou zabezpečit vaši domácnost. Nezáleží na tom, kde právě jste. S kamerami Somfy dostanete upozornění do svého telefonu pokaždé, když ve vašem domě zaznamenají pohyb. Stejně snadno můžete sledovat aktuální záběry z domu i starší nahrávky.

Interiérová kamera Somfy

Kamera, která chrání vaše soukromí

Interiérová kamera Somfy je první kamera vybavená motorizovanou záklopkou, která chrání vaše soukromí. Umožní vám monitorovat podezřelý pohyb v domě, když jste pryč, a nebude vás ani vaši rodinu sledovat, když jste doma. Díky chytrému detektoru pohybu okamžitě víte, že do domu někdo vniknul, a můžete reagovat.

 

  • VÝDRŽ VE DNE V NOCI

Díky nočnímu vidění hlídají kamery Somfy vaši domácnost za světla i za tmy. Široký úhel záběru zajistí skvělé pokrytí monitorované oblasti domu a speciální úprava exteriérových kamer zajistí jejich hladký chod v dešti i chumelenici.

  • KLID NA DUŠI

Kameru nainstalujete a spustíte na pár kliknutí v české aplikaci Somfy Protect. Jakmile je instalace hotová, máte pod palcem všechny funkce kamery jako například vestavěný detektor pohybu.

  • SPOLEHLIVÉ ROZPOZNÁNÍ POHYBU

Už žádné omylem spuštěné alarmy. Technologie SomfyVision™ jako jediná používá k detekci pohybu infračervené světlo v kombinaci s analýzou daného záběru.

PRO POHODLNÝ ŽIVOT A BEZPEČNOU DOMÁCNOST

OBJEVTE DALŠÍ FUNKCE SOMFY PROTECT

  • JEŠTĚ LEPŠÍ ZABEZPEČENÍ

Vyrážíte ven? Funkce chytré aktivace vás upozorní, abyste nezapomněli aktivovat kameru.

  • SLEDUJTE DŮM ODKUDKOLI

Nezáleží na tom, jestli jste o ulici dál nebo na druhé straně světa. S aplikací Somfy Protect máte vždy pod palcem živé záběry ze svého domu.

  • VAŠE SOUKROMÍ JE JEN VAŠE

Aktivujte v aplikaci soukromý mód a sami se rozhodněte, kdy bude kamera zabírat okolí a kdy zůstane zavřená fyzickou záklopkou.

KOMPLETNÍ ŘADA KAMER

Somfy One

Kamera “vše v jednom” | KAMERA S ALARMEM V JEDNOM ZAŘÍZENÍ

Kamera Somfy One vás nadchne snadnou instalací a intuitivním ovládáním chytrým telefonem. Vybavili jsme ji Full HD kamerou, více než 90decibelovou sirénou a detektorem pohybu, který rozpozná domácí mazlíčky. Na dálku můžete ovládat i fyzickou záklopku zařízení. Výsledek? Stoprocentní jistota soukromí, když jste doma a kamera nemusí být aktivní.

Venkovní kamera Somfy

Nejpokročilejší způsob, jak odradit zloděje

VENKOVNÍ KAMERA S VESTAVĚNOU SIRÉNOU

Díky pokročilé technologii detekce pohybu se venkovní kamera Somfy vypořádá s jakkoli odhodlanou nezvanou návštěvou. Jakmile zaznamená pohyb, upozorní vás a automaticky začne nahrávat – nehledě na to, jestli je den, či noc. Pro ještě efektivnější způsob odrazení zlodějů můžete kameru propojit se svým stávajícím venkovním osvětlením.

 

Propojte alarm se systémem TaHoma® switch

Alarmy Somfy snadno napojíte na systém automatizace domácnosti Somfy TaHoma® switch a spárujete je například s garážovými vraty, alarmem, stíněním nebo osvětlením. Takto propojené prvky domácnosti dokáží simulovat vaši přítomnost a zvýšit šanci, že se zloděj vzdá dřív, než se vůbec pustí do díla.

 

TaHoma® je kompatibilní s více než 200 produkty Somfy i dalších známých značek, které se zaměřují na vybavení domácnosti pro zvýšení pohodlí a zlepšení zabezpečení.

Přejete si další informace?

Co může přechod na automatizovanou domácnost přinést právě vám? Rádi vám poradíme a pomůžeme. Jsme zde pro vás.

Mazel s.r.o.

OKNA | VRATA | ŽALUZIE

ROLETY | SÍTĚ | MARKÝZY

 

Hornoměstská 9, 594 01 Velké Meziříčí

IČO: 26957540

 

Vedená u rejstříkového soudu v Brně

Showroom

ždár nad Sázavou

Novoměstská 7,

Žďár nad Sázavou

tel. 608 878 882

 

Po - Pá:

09:00 - 12:00

13:00 - 16:00

Showroom

Jihlava

Znojemská 4959/119,

Jihlava

tel. 608 878 882

 

Po, St, Čt, Pá: 10:00 - 15:30

Út: zavřeno

 © Copyright 2020, All rights reserved.

Created by JS Production